کد خبر : 15186

قادری:

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، استانداران دولت سیزدهم برای حل مشکلات مردم برنامه جامع ارائه دهند و از ظرفیت های قانونی استفاده کنند.

 
 
 

جعفر قادری  درباره اولویت های کاری استانداران دولت سیزدهم گفت: مردم شرایط سختی را پشت سر می گذارند و استاندارانی که مشغول به کار می شوند باید برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای حل مشکلات استان ها داشته باشند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس یازدهم ادامه داد: حل برخی از مشکلات نیاز به بودجه و سرمایه گذاری های کلان ندارد بلکه ناشی از ناهماهنگی های سیستم اداری کشور است لذا در مواردی که قوانین اجازه رفع مشکل را به صورت فوری می دهد استانداران هر چه سریع تر باید این موارد را در دستور کارشان قرار بدهند و عدم شفافیت ها از بین ببرند.

وی افزود: استانداران باید اقدامات جدی را جهت رونق فضای کسب و کار تسهیل امور روزانه مردم انجام دهند و برای حل مشکلات وقت کافی بگذارند چون دولت سیزدهم مردمی، قوی و انقلابی است.

قادری بیان کرد: تجربه نشان داده بسیاری از مشکلات موجود در جامعه نتیجه ناهماهنگی های سیستم اداری است به همین شرایط خوبی فراهم شده تا این شرایط در دولت سیزدهم تغییر کند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به آنچه گفته شد،استانداران دولت سیزدهم با روحیه مردمی و ارتباط مستمر و مداوم با اقشار مختلف جامعه اقدامات مقتضی را برای حل هرچه سریع تر مشکلات استانها انجام دهند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی