کد خبر : 15095

قادری تاکید کرد:

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه برنامه کوتاه مدت،میان مدت،بلندمدت برای حل آنی مشکلات مردم توسط استانداران جدید انتخاب شده تاکید کرد.

 

 

جعفر قادری ، درباره رویکرد های استانداران دولت سیزدهم برای رفع موانع توسعه استان‌ها گفت: از آنجایی که مردم در شرایط سختی به سر می‌برند استانداران جدید برای حل مشکلات مردم باید برنامه‌های کوتاه مدت، میان‌مدت و بلندمدت داشته باشند. 

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس یازدهم ادامه داد: استانداران نباید حل فوری و آنی مشکلات مردم را فراموش کنند؛ مواردی که نیاز به تخصیص بودجه ندارد و قوانین مانعی ایجاد نمی‌کند هرچه سریعتر باید برطرف شود.

وی افزود: در گام بعدی استانداران باید عدم شفافیت‌ها را از بین ببرند و زمینه شکل‌گیری سرمایه‌گذاری در استان‌ها فراهم شود همچنین در راستای بهبود فضای کسب و کار تلاش کنند.

قادری تصریح کرد: دولت سیزدهم به استاندارانی نیاز دارد که در میان مردم حضور داشته باشند و تجربه نشان داده که بسیاری از مشکلات موجود در جامعه بخاطر ناهماهنگی‌های سیستم اداری کشور است برای همین آن‌ها باید در راستای رفع ناهماهنگی‌ها گام برداردند.

وی تصریح کرد: شرایط بسیار خوبی فراهم شده تا استانداران با روحیه مردمی، ارتباط مستمر ومداوم با مردم تلاش کنند تا مشکلات مردم را هرچه سریع‌تر حل کنند و در راستای توسعه و پیشرفت استان ها گام بردارند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی