کد خبر : 15092

فلاحی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توانمندی پهپادی ایران بومی بوده و غیرقابل کنترل است لذا همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان شکست خورده است.

 

 

سارا فلاحی ، در خصوص پشت پرده همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان، گفت: توانمندی نظامی جمهوری اسلامی ایران کاملا مشروع بوده و برای دفاع در برابر تهدیدها است لذا رژیم صهیونیستی نمی تواند برچسب ناامن کننده به قدرت نظامی کشورمان بزند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اسرائیلی ها تلاش می کنند کشورمان را با تهدیدخواندن توانمندی پهپادی تحت فشار سیاسی قرار دهند، اظهار کرد: در واقع صهیونیست ها در استراتژی جدیدشان تلاش می کنند کشورهای منطقه خصوصا مسلمانان را با خود همراه کنند در حالی که این کشور در پازل و نظام امنیتی اسرائیل، دشمن تصور شده اند.

وی ادامه داد: بر این اساس شاید در کوتاه مدت مشاهده شود کشوری مانند بحرین در دامن سیاست تفرقه افکنانه رژیم صهیونیستی گیر بیافتد اما کشورهای منطقه در درازمدت متوجه خیانت اسرائیلی ها و نتیجه چنین خطای استراتژیک خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه توانمندی پهپادی ایران بومی است و هیچگاه محدودیت پذیر نیست، افزود: در این میان باید به کشورهایی مانند بحرین یادآور شد توان پهپادی ایران امنیت‌‌زا است زیرا ایران اسلامی هیچگاه در طول تاریخ به کشوری حمله نکرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عبارتی توان نظامی ایران خصوصا در حوزه پهپادی نشان داده اسرائیلی ها نمی توانند در منطقه تهدیدآفرین باشند لذا کشورهای همسایه نباید در کنار دشمنی به نام اسرائیل قرار بگیرند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی