کد خبر : 14964

بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از مجتمع

محمد جباری در معیت دادستان عمومی و انقلاب دهگلان و اعضای استانی ستاد اقتصاد مقاومتی و در راستای حمایت قضایی از تولید، از دو کارخانه تولیدی واقع در شهرک صنعتی دهگلان بازدید بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کردستان ،دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان در حاشیه این بازدید که بیش از 2 ساعت به طول انجامید از قسمتهای مختلف مجتمع ماشین سازی آگرین و شرکت ورق گالوانیزه کردستان بازدید کرد.

محمد جباری در حاشیه این بازدید اظهار داشت : ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با دقت ، تمامی ابعاد مشکلات کارخانجات و شرکت‌های تولیدی استان را بررسی می‌کند و از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری می نماید .

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان کردستان افزود : در خصوص مجتمع ماشین سازی آگرین به شرکت شهرکهای صنعتی استان کردستان تاکید شده تا سریعا نسبت به بررسی و رفع موانع تولید اقدام نماید و نتیجه را در کمترین زمان ممکن به ستاد اقتصاد مقاومتی استان گزارش نماید .

جباری ادامه داد : هم اکنون 50 نفر در این مجتمع تولیدی مشغول به کار هستند که در صورت احیای کامل این کارخانه و رفع موانع پیش رو ، میزان اشتغال در این مجتمع به بیش از 500 نفر خواهد رسید و توان صادرات به کشورهای همسایه را نیز خواهد داشت .

وی افزود : در خصوص شرکت ورق گالوانیزه کردستان نیز به سازمان صنعت،معدن و تجارت استان دستور داده شد تا مجوز تخصیص خرید کالا از طریق بورس را تا زمان تعیین تکلیف شرکای این شرکت تولیدی لغو گردد .

وی تاکید کرد : دستگاه قضایی اگر در جایی با سستی و اهمال مسئولی در زمینه وظایف محوله مواجه شود، با قاطعیت در موضوع دستورالعمل ترک فعل مدیران وارد شده و با هیچ احدی در این زمینه مماشات نخواهد کرد. 

جباری در پایان اظهار داشت : دستگاه قضایی استان کردستان تمام توان خود را برای تحقق مانع زدایی‌ها و حمایت از تولید در استان بکار خواهد گرفت

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی