کد خبر : 14595

بشیری:

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس اعتقاد دارد احزاب باید رویکردشان نسبت به مردم را تغییر دهند زیرا در میان جامعه خاستگاه ندارند.

فرهاد بشیری ، در خصوص دلایل و موانع عدم کارایی احزاب در کشورمان، گفت: با کمی تامل می توان دریافت افراد جامعه در کشورمان به دنبال فعالیت های تشکیلاتی و گروهی نیستند و این در حالیست که حزب به معنای کار گروهی است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود وقتی ایام انتخابات فرا می رسد، به دلیل بروز شور و شوق سیاسی احزاب فعال می شوند و با پایان این فرایند، آنها نیز کنار می روند.

وی با اشاره به اینکه احزاب باید رویکردشان نسبت به مردم را تغییر دهند، ادامه داد: اگر تاریخ کشورمان را ورق بزنیم می توان دریافت که مردم استقبالی از احزاب و جریان های سیاسی نمی کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بر این اساس می توان مشاهده کرد کاندیداهای ریاست جمهوری و حتی منتخبان این انتخابات، هیچگاه به طور شفاف اعلام نکرده اند عضو کدام حزب هستند زیرا مردم جریان ها را نمی پذیرند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین می توان دریافت احزاب در میان جامعه خاستگاه ندارند لذا شاهد عدم کارایی احزاب در کشورمان هستیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی