کد خبر : 14587

غضنفرآبادی:

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بیان کرد: در نشست مجامع استانی با معاون پارلمانی ریاست جمهوری تظارب آراء یا نظراتی مطرح می شود که می تواند مفید باشد.

موسی غضنفرآبادی، با اشاره به اهمیت برگزاری نشست مجامع استانی مجلس با معاون پارلمانی ریاست جمهوری، گفت: برگزاری چنین جلساتی  با هدف اخذ پیشنهاد نمایندگان برای رفع مسائل استان ها موضوعیت دارد، در این نشست ها تظارب آراء یا نظراتی مطرح می شود که می تواند مفید باشد از این رو پیشنهاد مطرح شده در این زمینه از سوی معاون پارلمانی رئیس جمهور مثبت ارزیابی می شود.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه نمایندگان باید از ظرفیت معاونت پارلمانی ریاست جمهوری استفاده کنند بیان کرد: پیشنهاد می شود در این نشست، مشورتی در خصوص افرادی داده شوند که قرار است به عنوان معاون پارلمانی وزارتخانه ها با مجلس در ارتباط باشند، انتظار می رود افرادی این معاونت ها را بپذیرند که ارتباط خوبی با مجلس و نمایندگان دارند، پیگیر هستند و  مشکلات مردم که از طریق نمایندگان انتقال داده می شود، پیگیری و حل شود.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: معاونت های پارلمانی وزارتخانه ها نقش مهمی دارند و نمی توان نقش معاون پارلمانی ریاست جمهوری برای انتخاب این افراد را نادیده گرفت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی