کد خبر : 14573

صفری ملک میان:

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی خلاءهای قانونی مربوط به انتخابات در کمیته تخصصی کمیسیون متبوعش خبر داد.


 

محمد صفری ملک میان ، در خصوص اهمیت رفع خلاءهای قانون مربوط به انتخابات در کشورمان، گفت: همزمان با برگزاری انتخابات اخیر، کمیسیون اقدام به بررسی مشکلات و کاستی ها کرد تا اصلاح قانون انتخابات صورت گیرد.

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه قانون مربوط به انتخابات یکسری از سوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه آن به صحن علنی ارسال شد، اظهار کرد: با توجه به نظرات متعدد منتخبان ملت، مقرر شد این مهم به صورت دوشوری بررسی و به کمیسیون بازگردد تا دغدغه هایی بیشتری رفع شود .

وی ادامه داد: هم اکنون کمیته تخصصی به ریاست ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس در حال بررسی نظارت نمایندگان نسبت به قانون انتخابات است تا ایرادات برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید اذعان کرد بخشی از ایرادات تجمیع شده که بعد از انتخابات حاصل شده در این کمیته مورد بررسی قرار می گیرد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش های صورت گرفته دیگر شاهد خلاءهای قانونی در عرصه قوانین مرتبط با انتخابات نباشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی