کد خبر : 14529

کوثری:

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم اعتقاد دارد اسرائیلی‌ها با رایزنی‌‎های سیاسی و افزایش فشار بر کشورهای غربی درصدد ایجاد تفرقه در میان کشورهای عضو برنامه جامع اقدام مشترک هستند.

 

اسماعیل کوثری ، در واکنش به تلاش های رژیم صهیونیستی برای مانع تراشی بر سر راه مذاکرات هسته ای و رایزنی با غربی ها برای اعمال تحریم های جدید علیه کشورمان، گفت: اسرائیلی‌ها با رایزنی‌های سیاسی و افزایش فشار بر کشورهای غربی درصدد ایجاد تفرقه در میان کشورهای عضو برنامه جامع اقدام مشترک هستند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رژیم صهیونیستی به خوبی می داند اگر تحریم ها برداشته نشود و راستی آزمایی برای آنها صورت نگیرد، مذاکره بی معنا است از این رو تمام سعی خود را می کند تا محدودیت ها برچیده نشود و حتی تحریم های جدیدی نیز اعمال شود.

وی ادامه داد: اروپایی ها باید بدانند اگر درصدد مذاکره بدون نتیجه هستند، ایران اسلامی نیز دیگر مذاکره را ادامه نمی دهد؛ در واقع دورانی که مسئولانی به آنها اعتماد و علاقه داشتند، گذشته است لذا نتیجه مذاکرات باید مبتنی بر رفع همه تحریم ها باشد.

کوثری افزود: بر این اساس صدور بیانیه های سیاسی از سوی کشورهای غربی در برجام پذیرفته شده نیست و باید اقدام عملی شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: بهتر است کشورهای غربی در زمین بازی رژیم صهیونیستی بازی نکنند زیرا طرح های این رژیم منحوس همواره شکست خورده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی