کد خبر : 14370

انصاری:

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس خواستار انتخاب استاندار قوی، تحول آفرین و انقلابی برای استان پهناور فارس شد.

مجید انصاری  با اشاره به اینکه استانداران به عنوان عالی ترین مقام اداری و اجرای یک استان و نماینده دولت در استان ها به مثابه یک رئیس جمهور هستند و جایگاه ویژه ای در استان ها دارند، گفت: بر این اساس  انتخاب اشخاص برای این جایگاه ها در استان های پهناور و مهمی همچون استان فارس دارای اهمیت ویژه‌ای است.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شخصی  که در استان فارس می خواهد در این جایگاه کلیدی قرار بگیرد باید تحول آفرین و انقلابی باشد و نگاه سنتیِ به مدیریت نداشته باشد؛ همچنین وی باید نیروی جوان باشد و از همه مهمتر کارنامه موفقی از عملکرد مدیریتی اش در گذشته به ثبت رسیده باشد.

وی ادامه داد: استان فارس با مساحتی در حدود ۱۲۲٬۶۰۸ کیلومتر مربع، چهارمین استان بزرگ ایران است که به عنوان چهارمین استان پرجمعیت ایران، بایدها و الزام های انتخاب استاندار آن بایدهایی از جنس گام دوم انقلاب است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: استان فارس  از بیشترین نخبگان سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برخوردار بوده و سرشار از منابع طبیعی است لذا این استان نیازمند مدیرانی است که بتوانند از این مؤلفه های مهم انسانی و طبیعی برای پیشرفت متوازن و عدالت محور استان فارس به بهترین نحو استفاده کنند. امیدوارم مدیریت فارس به استانداری قوی، کارآمد و مردمی سپرده شود که نتیجه آن تحقق فارس قوی باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی