کد خبر : 14051

دستورالعمل‌های فردی و اجتماعی ستاد مقابله با کرونا با جدیت اجرا شود

 

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید به وظایف خود برای تامین واکسن و فراهم کردن امکانات درمانی جهت کنترل بیماری کرونا عمل کند.

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با ایسنا، درباره وظایف دولت و مردم برای کنترل کرونا، با بیان اینکه اولویت اول کشور تلاش برای کاهش نرخ مرگ و میر براثر این بیماری است، تصریح کرد: برای کنترل شیوع گسترده این بیماری و کاهش آمار مرگ و میر، دولت و مردم هر دو دارای وظایفی هستند که باید نسبت به اجرای آن کوشا باشند.

وی با بیان اینکه مهم ترین وظایف دولت برای کنترل بیماری کرونا در گام نخست تلاش برای پیشگیری و در گام بعدی فراهم کردن امکانات درمانی است، اظهار کرد: دولت باید نسبت به اجرای وظایف خود برای تامین واکسن و اجرای واکسیناسیون عمومی و همچنین فراهم کردن امکانات درمانی به منظور کنترل شیوع گسترده این بیماری اقدام کند.

نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا چه فردی و چه اجتماعی باید با دقت اجرایی شود، گفت: مردم نیز باید دستورالعمل های بهداشتی را با جدیت دنبال کنند، اگر ستاد مقابله با کرونا برگزاری تجمعات را ممنوع می کند، مردم باید به طوری جدی از این دستور پیروی و از برگزاری تجمعات خودداری کنند.

فیروزی پوربادی در پایان تاکید کرد: زمانی که برگزاری تجمعات ممنوع می شود باید بر اساس قانون با هر نوع تجمعی که برگزار می شود، برخورد شود، چراکه کوتاهی هر بخش در انجام وظایف خود به روند کنترل این بیماری خدشه وارد می کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی