کد خبر : 14019

متفکرآزاد :

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای استانی رئیس‌جمهور و حضور وی در میان مردم کارهای پوپولیستی و شوآف نیست و مردمی بودن دولت سیزدهم منجر به رفع مشکلات می‌شود.

 

 

 

روح الله متفکر آزاد ، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای هیئت دولت مبنی بر اینکه سفر رئیس‌جمهور به خوزستان جلوه‌ای از مردمی بودن است و از منش‌های اشرافی‌گری و از موضع بالا به مردم نگاه کردن باید دوری بشود، اظهار داشت: بازگشت دولت به آغوش مردم و مردمی بودن دولت سرمایه اجتماعی نظام را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که نظام بتواند با افزایش سرمایه اجتماعی، پشتیبانی مردم را همراه خود داشته باشد.

وی در واکنش به اظهارات برخی اصلاح‌طلبان که گفته‌اند سفرهای استانی رئیسی نوعی پوپولیسم و شوآف است، گفت: سردمداران این جریان سیاسی در سال‌های اخیر از مردم فاصله زیادی گرفتند و همین مسئله هم باعث کاهش مشارکت مردم در انتخابات شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردمی بودن دولت سیزدهم نقطه عطفی در راستای افزایش سرمایه اجتماعی خواهد بود و به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم کمک خواهد کرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا برخی جریانات سیاسی مردمی بودن و حضور در میان مردم را تخریب می‌کنند، گفت: علت اینکه برخی از جریان‌ها از مردمی بودن دولت سیزدهم ناراحت هستند، این است که آنان هیچ‌گاه نتوانستند به خوبی با مردم ارتباط و تعامل داشته باشند و به همین دلیل تمایل ندارند که دولت مردمی در همین ابتدای کار، خلأ حضور آنان در میان مردم را جبران کند.

متفکر آزاد تاکید کرد: دولت سیزدهم قطعاً به این هجمه‌ها توجهی نمی‌کند و در صورتی که دولت مردمی همیشه در میان مردم باشد، مشکلات آنان را از نزدیک لمس کند و با مردم ارتباط مستمر داشته باشد، قطعاً ثمرات آن را هم در حل مشکلات مردم و هم در تقویت پیوند ناگسستنی بین نظام و مردم شاهد خواهیم بود.

وی تاکید کرد: برخلاف ادعای مخالفان دولت مردمی، سفرهای استانی رئیس جمهور و حضور وی در میان مردم کارهای پوپولیستی و شوآف نیست و این دولت از ابتدا نشان داده است که به دنبال ارتباط قوی با مردم و دیدن مشکلات آنان از نزدیک است تا به سرعت مطالبات مردم را پیگیری کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی