کد خبر : 13806

فراکسیون محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف در در بیانیه‌ای:

فراکسیون محور مقاومت وآزاد سازی قدس شریف ضمن محکومیت مجدد آتش‌زدن مسجد الاقصی، بشارت محو شدن رژیم جعلی را بیش از گذشته محسوس دانست.

اعضای فراکسیون حمایت از محور مقاومت وآزادی سازی قدس شریف مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای تاکید کردند: سالروز آتش‌زدن مسجدالاقصی همزمان با حمله تروریستی ـ صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس و سقوط برخی رژیم‌های عربی در باتلاق عادی‌سازی با رژیم اشغالگر صهیونیستی صورت می‌گیرد.

در ادامه این بیانیه آمده است:

 امروز در پنجاه دومین سالگرد آتش‌زدن مسجد الاقصی هستیم که این جنایت توسط «دنیس مایکل روهان» صهیونیست جنایتکار  شعله‌ور شد و این آتش هنوز هم بر سر همه امت اسلامی و به‌ویژه ملت فلسطین سایه افکنده است.

فراکسیون حمایت از محور مقاومت وآزاد سازی قدس شریف: ضمن تاکید بر هویت اسلامی سرزمین فلسطین و محکومیت اشغال آن از سوی صهیونیست ها تاکید دارد که فلسطین سرزمین اسلامی است و حرم شریف قدس و مسجدالاقصی قبله نخست مسلمانان و محل عروج پیامبر نیز متعلق به جهان اسلام است و صیانت از آن بر پایه آیه شریفه قرآن کریم «ولن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا» بر عهده همه جهان اسلام از زن و مرد و پیر و جوان و خصوصا دولت‌های اسلامی است و این تکلیف هرگز ساقط شدنی نیست.

امروز بیش از گذشته خوی وحشیگری این رژیم سفاک بر همه امت اسلامی و جهانیان نمایان گشته است.

ضرروت دارد مجالس محور مقاومت و آزادی خواهان جهان اقدامات جدی به خصوص در حوزه جنگ ادارکی و رسانه ای ضرروت وجایگاه اولین مسئله جهان را تبیین نمایند. فراکسیون محور مقاومت وآزاد سازی قدس شریف ضمن محکومیت مجدد این جنایت، بشارت محو شدن این رژیم جعلی بیش از گذشته محسوس است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی