کد خبر : 13792

فرخی میکال مطرح کرد:

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت:شاید وزرای سایر وزارتخانه‌ها برای نشان دادن عملکرد خود نیاز به زمان داشته باشند اما وزارت کشور به گونه ای است که تعلل در تصمیم گیری به بدنه آن آسیب جدی می رساند به همین دلیل نیارمند فردی هستیم که دارای اشرافیت کامل بر این وزارتخانه مهم و کلیدی باشد.

 

فرخی میکال مطرح کرد:رسول فرخی میکال ، درباره شاخص‌های ارزیابی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها برای گزینه پیشنهادی وزارت کشور گفت: یکی از موضوعات مهم در این دوره مجلس درباره بررسی صلاحیت وزرا پیشنهادی دولت سیزدهم تعهد، تخصص و شایستگی نسبت به سازمان است.

نایب رئیس کمیسیون کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ادامه داد: تعهد سازمانی به این معناست که وزیر پیشنهادی باید به اهداف و برنامه های اصلی سازمان مربوطه پایبند باشد.

فرخی میکال بیان کرد: با توجه به اهمیت بالای وزارت کشور وزیر پیشنهادی باید دارای تجربه، تخصص و توانایی شناخت نقاط قوت و ضعف داخل کشور، فرصت‌ها و تهدیدها بوده تا بتواند عمل مقتضی را انجام دهد.

وی ابراز کرد: شاید وزرای سایر وزارتخانه‌ها برای نشان دادن عملکرد خود نیاز به زمان داشته باشند اما وزارت کشور به گونه ای است که تعلل در تصمیم گیری به بدنه آن آسیب جدی می رساند به همین دلیل نیارمند فردی هستیم که دارای اشرافیت کامل بر این وزارتخانه مهم و کلیدی باشد.

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و وشوراها یاد آور شد: مبنای کار در وزارت کشور عکس العمل سریع در حوزه اجتماعی است و از طرف دیگر امیدواریم که با انتخاب وزیری کارآمد مشکلات کارکنان وزارت کشور حل شود. کارکنان وزارت کشور از نظر دریافت حقوق نسبت به سایر وزارتخانه ها کمترین دریافتی را دارند که با توجه به این موضوع حل مشکلات آن ها در بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی لحاظ خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی