کد خبر : 13764

طاهری:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید قیمت خودرو حباب بوده و واقعی نیست و با استقرار دولت و تعیین تکلیف کابینه قابل کنترل است.

مصطفی طاهری با انتقاد از افزایش قیمت خودرو در بازار، گفت:معمولا در زمان تغییر دولت‌ها نابسامانی بازار خودرو ممکن است و هرچه زودتر کابینه دولت سیزدهم تعیین تکلیف شود، می‌توان از آشفتگی جلوگیری کرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اواخر دولت قبلی و دوره انتقال دولت‌ها بسیاری از کالاها مانند سیمان، میلگرد، خودرو و... افزایش چشمگیری پیدا کرد، افزود: به نظر من قیمت خودرو حباب بوده و واقعی نیست و با استقرار دولت و تعیین تکلیف کابینه قابل کنترل است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قیمت خودرو نباید افزایش پیدا می‌کرد، پیش بینی کرد که قیمت‌ها کاهشی شود.

وی درباره ویژگی افرادی که توسط وزیر آینده صنعت، معدن و تجارت باید برای مدیریت خودروسازان انتخاب شود، تصریح کرد: ما مالکیت بسیاری از صنایع را به بخش خصوصی واگذار کردیم اما مدیریت در دست دولت است در حالیکه در دنیا معمولا مالکیت در اختیار دولت بوده اما مدیریت در دست بخش خصوصی است که این روش سوددهی به همراه دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: در حال حاضر مالکیت خودروسازی‌ها در اختیار دولت نیست و مدیریت‌ها با دولت بوده که روش اداره گران است بنابراین این روش باید اصلاح شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی