کد خبر : 13672

در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح شد؛

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: وزیر پیشنهادی نفت، به استفاده از مدیران کارآمد و فسادستیز تاکید و به نمایندگان وعده داد در مقابل فساد در این وزراتخانه بایستد.

محمد خدابخشی نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از حضور وزیر پیشنهادی نفت در نشست این کمیسیون خبر داد و گفت: اوجی در اولین نشست کمیسیون حضور یافت و ضمن تشریح برنامه‌ها و رویکردهای خود به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون بر توسعه CNGها، افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها، افزایش سرمایه‌گذاری مرتبط با نفت در داخل کشور، تعیین تکلیف میادین مشترک با کشورهای همجوار به جهت صیانت از حقوق ملت ایران و گازرسانی به روستاهای واقع در مناطق صعب‌العبور و محروم صرف‌نظر از هزینه هر انشعاب و ضرورت هدف گذاری کمی در برنامه‌ها تاکید کردند.

خدابخشی تاکید کرد: اوجی نیز در این جلسه در تشریح سوابق و برنامه‌های خود به استفاده از مدیران کارآمد و فساد ستیز تاکید و این وعده را به نمایندگان داد که در مقابل فساد در این وزراتخانه بایستد و با تمام توان بر روی استفاده از پتانسیل بخش خصوصی، مکانیسم تهاتر، فروش نفت و ... تمرکز کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس اظهار کرد: وزیر پیشنهادی نفت همچنین در این نشست قول داد، تمام میادین مشترک نفتی و گازی ایران را تعیین تکلیف کند و در ادامه به دیگر ابهامات مطرح شده در کمیسیون پاسخ داد. در مجموع فضای کمیسیون برنامه و بودجه نسبت به سوابق و برنامه های اوجی مثبت بود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی