کد خبر : 13648

رحیمی‌جهان آبادی با اشاره به گزارش جدید آژانس اتمی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اعتقاد دارد اینکه مقامات کاخ سفید بخشی از تحریم ها را از دایره مذاکرات خارج کنند و به موضوعات دیگر موکول کنند، اصلا منطقی نیست.

جلیل رحیمی جهان آبادی، با اشاره به واکنش آمریکا به گزارش جدید آژانس اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران اسلامی، گفت: تعهدات برجامی غربی ها در مقابل ایران اجرایی نشده لذا آنها نمی توانند توقع پایبندی از کشورمان داشته باشند.

نماینده مردم تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها باید تحریم ها علیه کشورمان را بردارند، اظهار کرد: اینکه مقامات کاخ سفید بخشی از تحریم ها را از دایره مذاکرات خارج کنند و به موضوعات دیگر موکول کنند، اصلا منطقی نیست.

وی با بیان اینکه آمریکایی مذاکرات برجامی را ترک کردند و این موضوع را افکار عمومی دنیا به خوبی می دانند، ادامه داد: اکنون جهانیان نظاره گر هستند زیرا اگر تا قبل برجام گفته میشد ایران هیچ تعهدی را نمی پذیرد و رشد نسل های سانتریفیوژهایش را متوقف نمی کند افکار عمومی دنیا فریب می خورد اما با انعقاد برجام همه اینها مشهود شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از زمان تصویب قانون راهبردی مجلس در خصوص برجام، نوع مقابله با بدعهدی های غربی ها متفاوت شد لذا هر موقع تحریم ها برچیده شود و همه چیز مطابق مفاد قرارداد اجرایی شود، کشورمان نیز مطابق روال گذشته عمل خواهد کرد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی