کد خبر : 13567

عباس‌زاده در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی با وزیر پیشنهادی دفاع:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تشریح برنامه‌ وزیر پیشنهادی دفاع در کمیسیون، گفت: با توجه به اینکه حفظ برتری نظامی و برتری در حوزه دفاع طبق سند چشم انداز عملا محقق شده و جمهوری اسلامی ایران قدرت برتر منطقه است، وزیر پیشنهادی تاکید کرد که این اول بودن و برتری با فاصله بیشتری حفظ خواهد شد.

 
 

محمود عباس‌زاده مشکینی با اشاره به نشست صبح امروز (یکشنبه، 24 مردادماه) که با حضور  سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد، گفت: وی برنامه‌های خود تشریح کرد و به مطالبات اعضای کمیسیون در خصوص اطمینان بخشی درباره شرایط برتری دفاعی جمهوری اسلامی ایران در منطقه پاسخ داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: جمهوری اسلامی ایران از حیث دفاعی و از منظر سخت افزاری و نرم افزاری برترین قدرت منطقه است و این حرکت رو به جلو باید ادامه داشته باشد. سرتیپ آشتیانی با چشم اندازی 10 ساله و 20 ساله برنامه پیشنهادی خود را در همین چارچوب توضیح داد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه سرتیپ آشتیانی در ستاد کل نیروهای مسلح حضور داشته و فرمانده بوده و چهره دانشگاهی هم هست، این اطمینان را به کمیسیون امنیت و سیاست خارجی داد که برنامه‌های ارایه شده عملیاتی خواهد شد. امیدواریم محصول این فرایند خیر، برکت، توسعه و اقتدار کشور باشد.

عباس‌زاده مشکینی با اشاره به اظهارات وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کمیسیون، تصریح کرد: امکان بیان جزئیات مطروحه در کمیسیون وجود ندارد؛ با توجه به اینکه حفظ برتری نظامی و برتری در حوزه دفاع طبق سند چشم انداز عملا محقق شده و جمهوری اسلامی ایران قدرت برتر منطقه است، وزیر پیشنهادی تاکید کرد که این اول بودن و برتری با فاصله بیشتری حفظ خواهد شد و مستلزم سرمایه‌گذاری، کار هوشمندانه و علمی منطبق بر آخرین یافته‌های علمی و تکنولوژی دنیا است. وزرات دفاع در این زمینه تا به حال خوب عمل کرده و امیدواریم طی 4 سال آینده بهتر از گذشته باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی