کد خبر : 13563

سخنگوی فراکسیون مرزنشینان مجلس در تشریح نشست با سه وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم:

سخنگوی فراکسیون مرزنشینان مجلس در تشریح نشست با سه وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم گفت: در این جلسه بر حل مشکلات پایانه های مرزی و اخذ مالیات از مرزنشینان و همچنین نگاه ویژه اقتصادی به مرز ها تاکید شد.

 
شهریار حیدری در تشریح نشست صبح امروز یکشنبه (24 مرداد) فراکسیون مرزنشینان مجلس با سه وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم گفت: در این جلسه وزیر راه و شهرسازی، اقتصاد، وزیر کشور و تعدای از اعضای فراکسیون حضور داشتند مهمترین مباحث مربوط به مناطق مرزی بررسی و انتظارات نمایندگان برای حل مشکلات موجود مانند پایانه ها گمرک و همچنین وضعیت دریافت مالیات از مناطق محروم مطرح شد.

سخنگوی فراکسیون مرز نشینان مجلس ادامه داد: در حوزه راه و شهرسازی توجه به مسکن اقشار ضعیف جامعه، تکمیل پروژه های نیمه تمام، وضعیت راه های کشور و تکمیل پروژه ها مربوط به مناطق محروم مورد تاکید قرار گرفت.

وی افزود: در بحث وزارت کشور تاکید بر بهبود وضعیت حاشیه نشینی، مسائل اجتماعی، سیاسی، توجه و تقویت مرز های کشور، تبدیل مرز ها از سیاسی به اقتصادی و نگاه ویژه به کار اقتصادی مرزی ها صورت گرفت.

حیدری بیان کرد: موارد مذکور در نشست صبح امروز فراکسیون مرزنشینان مطرح شد و جلسه خوبی در راستای رفع دغدغه ساکنان مناطق مرزی کشور بود.فراکسیون مناطق مرزی بیشترین اعضا را نسبت به سایر فراکسیون های دیگر مجلس دارد و در حال حاضر 135 نماینده عضو این فراکسیون هستند.

سخنگوی فراکسیون مرزنشینان مجلس عنوان کرد: وزرا مدعو برنامه های خود را درباره موضوعات مطرح شده تشریح کردند و اعتقادتشان بر این بود که مشکلات کنونی مرزنشینان در سریع ترین زمان ممکن حل شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی