کد خبر : 13545

اسماعیلی خبر داد:

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی از بررسی برنامه‌های پیشنهادی وزرای جهاد، تعاون، ارتباطات و اقتصاد در این فراکسیون خبر داد.

ولی اسماعیلی با اشاره به نشست عصر امروز (شنبه، 23 مردادماه) فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس که با حضور سیدجواد ساداتی‌نژاد، عیسی زارع پور، حجت الله عبدالملکی و سیداحسان خاندوزی وزرای پیشنهادی جهاد کشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و دارایی برگزار شد، گفت: نشست امروز با حضور اکثریت اعضای فراکسیون برگزار شد و وزرای پیشنهادی نام برده هر کدام به صورت مجزا و مفصل به تشریح برنامه‌های خود پرداختند.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس افزود: اعضای فراکسیون نیز در ادامه به ارایه پیشنهادات و سوالات از وزرای پیشنهادی پرداختند و هر کدام از وزرای پیشنهادی جهاد کشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و دارایی پاسخ مبسوطی ارایه کردند.

اسماعیلی یادآور شد:  فراکسیون انقلاب اسلامی نظر خود پیرامون هر کدام از وزرای پیشنهادی را به طور مصداقی عنوان نخواهد کرد اما پس از پایان بررسی برنامه‌های وزرای معرفی شده به مجلس، نظر فراکسیون را به صورت کلی اعلام می‌کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی