کد خبر : 13527

عباس زاده مشکینی:

سخنگو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با رد اتهامات بی اساس آمریکا و اروپا گفت: مرسر استریت بهانه ای برای حضور غربی ها در منطقه و پنهان کردن نقاط ضعف شان است.

محمود عباس زاده مشکینی با اعلام این مطلب گفت: انگلیس با وجود همه زیرکی هایش در ماجرا حمله کشتی به مرسر استریت برخلاف انتظارات به صورت ناشیانه عمل کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آن ها در این موضوع دست خود را زودتر از همیشه رو کردند و نشان دادند حدی برای حمایت از رژیم صهیونیستی قائل نیستند.

وی افزود: آمریکا و غرب در حالی ایران را عامل حمله به کشتی مرسر استریت معرفی می کنند که هیچ سندی برای اثبات اتهامات خود ندارند و با فرافکنی به دنبال پنهان کردن نقاط ضعف خود از دید مردم جهان هستند.

عباس زاده مشکینی تصریح کرد: این حادثه بهانه ای جدید غربی ها برای حضور و دخالت در امور کشور های منطقه و تقویت پایگاه های نظامی شان است.

وی ابراز کرد: از طرفی دیگر می خواهند با طرح اینگونه ادعای بی اساس از کمرنگ شدن پروژه ایران هراسی جلوگیری کنند به همین دلیل است که پیگیری این ماجرا بودند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: از آنجایی که غربی ها مدرک مستدل و قوی برای اتهامات بی اساس خود به ایران ندارند از پیگیری موضوع منصرف شدند.

وی یاد آور شد: جمهوری اسلامی بر خلاف آنچه مطرح شده همواره به دنبال ایجاد صلح و ثبات در منطقه بوده است لذا این گونه فضاسازی ها نمی تواند این حقیقت را کتمان کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی