کد خبر : 13433

بیانیه فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف:

اعضای فراکسیون حمایت از محور مقاومت وآزاد سازی قدس شریف با اشاره به افتخار آفرینی شهدای مدافع حرم تاکید کردند: دست استکبار جهانی از تمامی مناطق مستضعفان جهان قطع خواهد شد.

 
نمایندگان عضو فراکسیون حمایت از محور مقاومت وآزاد سازی قدس شریف در مجلس به مناسبت روز ملی شهدای مدافع حرم بیانیه ای صادر کردند.

در این بیانیه تاکید شده است: بی شک یکی دیگر از صفحات پر افتخار ملت ایران در سال های اخیر و تاریخ معاصر، قیام جوانان این مرز و بوم و تمامی محبین اهل بیت در دفاع از کیان اسلامی و حرم اهل بیت در کشورهای عراق و سوریه رقم خورد.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

روز ملی شهدای مدافع حرم و تمامی جانبازان و ایثارگران دفاع از حرم را گرامی می داریم.

بی شک یکی دیگر از صفحات پر افتخار ملت ایران در سال های اخیر و تاریخ معاصر، قیام جوانان این مرز و بوم و تمامی محبین اهل بیت عصمت علیهم السلام در جهان بخصوص از کشورهای افغانستان، لبنان، پاکستان، عراق و دیگر مناطق امت واحده اسلامی در دفاع از کیان اسلامی و حرم اهل بیت علیهم السلام در کشورهای عراق و سوریه رقم خورد و این برگ زرینی در سوابق ملت های مظلوم منطقه و برادران شیعه و سنی در شکستن توطئه استکبار جهانی است که این بار سعی داشت به دست عناصر آلوده و فریب خورده صهیونیستی  اتحاد جهان اسلام و ارزشهای محترم و محبوب نزد تمامی فرق اسلامی  را خدشه دار کند که با مجاهدت شهدای عزیز مدافع حرم و خانواده های بزرگوار و مظلومشان این خباثت درهم شکسته شد .

این روز بزرگ را از طرف فراکسیون حمایت از آزادی قدس شریف و کشورهای جبهه مقاومت مجلس شورای اسلامی به تمامی ملت های آزاده جهان بخصوص ملت شریف ایران و امت اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم با دعا و عنایت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه دست استکبار جهانی از تمامی مناطق مستضعفان جهان قطع گردد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی