کد خبر : 13347

رضاخواه:

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دوری از انجام کارهای روزمره و اجتناب از تصمیمات خلق الساعه از مسائلی است که دولت سیزدهم باید به آن توجه داشته باشد.

 

مجتبی رضاخواه، در خصوص محور تاکیدات رهبر انقلاب بر اولویت‌های کاری دولت سیزدهم، گفت: رفع مشکلات اقتصادی یکی از مهمترین موضوعاتی است که برای تحقق این مهم نیاز به ارتباط با نخبگان داریم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین باید توجه داشت که دوری از انجام کارهای روزمره و اجتناب از تصمیمات خلق الساعه نیز از دیگر مسائلی است که دولت سیزدهم باید به آن توجه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب داشتن ارتباط مردمی از سوی مسئولان دولت سیزدهم را مورد تاکید قرار دادند، ادامه داد: طبیعتا حل مشکلات کشور نیازمند سرمایه اجتماعی است و برای اینکه بتوانیم مردم را برای حل اشتباهات گذشته همراه کنیم، نیاز به در کنار مردم بودن است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در واقع بدون همراهی مردم نمی توان کار خاصی کرد لذا به نظر می رسد رهبر انقلاب مبتنی بر این بوده که مشکلات باید برای مردم توضیح داده شود؛ هر چند این اقدام آسیب هایی را رقم می زند اما در دراز مدت می تواند آثار خوبی داشته باشد و زمینه رفع مشکلات فراهم خواهد شد و اصلاح صورت می گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در خصوص اهمیت مبارزه با فساد، اظهار کرد: آقای رئیسی در زمینه مبارزه با فساد سوابق خوبی دارند لذا اکنون به عنوان رییس جمهور در موقعیت اجرایی نباید اجازه تحقق فساد را بدهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبیعتا انتظاری که سال های قبل از ایشان در ریاست قوه قضائیه داشتیم، اکنون توقعات بیشتر است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی