کد خبر : 13031

عباس زاده مشکینی در توضیح نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی ابعاد مختلف قانون اقدام راهبردی در حضور معاون امور بین الملل و حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی خبر داد و گفت:کمیته‌های هسته‌ای و فنی کمیسیون امورات مختلف مرتبط با قانون را مورد پیگیری قرار داده و نهایتا گزارشی مکتوب و مستند برای ارائه به صحن علنی مجلس تهیه نمایند.

محمود عباس زاده مشکینی ، با اشاره به نشست امروز( سه‌شنیه 5 مردادماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در جلسه بعد از ظهر امروز کمیسیون گزارشی از پیشرفت اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملی توسط آقای کمالوندی معاون امور بین الملل و حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ارائه شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم افزود: در ادامه اعضای کمیسیون سوالاتی در خصوص تحقق مواد هشتگانه قانون مطرح نمود و به این سوالات پاسخ داده شد، همچنین مقرر گردید کمیته هسته ای و کمیته فنی کمیسیون امورات مختلف مرتبط با قانون را مورد پیگیری قرار داده و نهایتا گزارشی مکتوب و مستند برای ارائه به صحن علنی مجلس تهیه نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد: دکتر کمالوندی قانون مصوب مجلس را فرصت ارزشمندی برای بازبینی و بازسازی و بروز کردن ظرفیت های فنی-تولیدی برای سازمان انرژی اتمی کشور عنوان نمودند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی