کد خبر : 13023

صفری ملک میان:

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس بیان کرد: کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس قصد دارد پس از شناخت و بررسی اولویت‌هایش نسبت به تدوین راهبردهای لازم در آن زمینه‌ها اقدام کند.

محمد صفری ، با اشاره به نشست کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس که با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس برگزار شد اظهار داشت: در این جلسه راهبردها و مهم‌ترین اولویت‌های کاری کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی مشخص و تبیین شد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس عنوان کرد: دعوت این کمیسیون از ریاست مجلس به این علت انجام شد که بتوانیم هماهنگی‌های لازم را با هیئت رئیسه مجلس برای تعیین اولویت‌های کاری سه سال آینده کمیسیون داشته باشیم.

صفری ملک میان با بیان اینکه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس یک کمیسیون بین بخشی محسوب می‌شود و با غالب آن‌ها ارتباطی تنگاتنگ دارد تصریح کرد: شرح وظایف بسیار گسترده‌ای برای این کمیسیون مشخص شده و قصد داریم اولویت‌بندی‌های سه سال آتی خود را مشخص کرده و بر همان اساس سیاست‌گذاری‌های لازم را انجام دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس اذعان کرد: دو موضوع در جلسه امروز کمیسیون امور داخلی و شوراها با دکتر قالیباف ریاست محترم مجلس بسیار مهم بود و مورد توجه قرار گرفت از طرفی  نمایندگان عضو کمیسیون نیز امروز در مورد آن موارد با ایشان به اشتراک رسیدند.

وی طرح مدیریت جامع شهری و روستایی تحت عنوان پارلمان محلی را از جمله این موضوعات توافق شده خواند و گفت: اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر روستا هم دومین موردی بود که اعضای کمیسیون امور داخلی و شوراها در مورد آن‌ها با دکتر قالیباف ریاست مجلس به تفاهم رسیده و اولویت‌ها را مشخص کردند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس قصد دارد پس از شناخت و بررسی اولویت‌هایش نسبت به تدوین راهبردهای لازم در آن زمینه‌ها اقدام کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی