کد خبر : 12847

مسعود حیدری با اشاره به نشست رئیس قوه قضائیه با اصحاب و نخبگان رسانه‌ای کشور، گفت: آقای محسنی اژه‌ای اولین نشست خود را در هفته‌های نخست ریاست در قوه قضائیه با اهالی رسانه برگزار کرد که باید آن را باید به فال نیک گرفت.

 

مدیر مسؤل خبرگزاری ایلنا با بیان اینکه دغدغه رسانه‌ها و عموم مردم  در این نشست مطرح شد، تصریح کرد: قوه قضائیه در جریان این نشست‌ها بهتر و بیشتر می‌تواند بیش از گذشته با مطالبات مردم آشنا شود که رئیس قوه قضائیه از این موضوع استقبال کرد.

وی با تأکید براینکه رئیس قوه قضائیه دنبال پیگیری مسائل و مشکلات پشت اتاق‌های درب بسته نیست، اضافه کرد: این تصمیم خیلی خوب است و نشان می‌دهد که رئیس قوه قضائیه به دنبال پیگیری مسائل بر اساس واقعیت‌ها است.

حیدری با اشاره به اینکه وی مشغله کاری زیادی دارند، تصریح کرد: اما برگزاری این نشست‌ها باعث می‌شود تا با چشمان باز و با آگاهی تصمیمات اخذ شود و مشروعیت و مقبولیت قوه قضائیه را در بین مردم  بیشتر می‌کند.

مدیر مسؤل ایلنا اظهار داشت: سراغ نداشتیم رؤسای قوه در سال‌های نه چندان دور این نوع نشست‌ها را با اصحاب رسانه داشته باشند و آقای محسنی اژه‌ای این سنت را شکست.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی