کد خبر : 12722

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گزارش تعرضات پهپادی به مراکز هسته ای را بررسی می کنند.

 بر اساس دستورکار اعلامی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی روز گذشته 27 تیرماه، گزارش فدا حسین مالکی در خصوص آخرین وضعیت بهداشت و درمان استان سیستان و بلوچستان را استماع می کنند.

همچنین خلاصه نشست فوق العاده کمیسیون به منظور بررسی قطعی مکرر آب و برق و تجمعات اعتراضی مردم در برخی نقاط کشور ارائه می شود. گزارش نشست مشترک کمیسیون با مسئولین ذی ربط در خصوص تعرضات پهپادی به مراکز هسته ای کشور قرائت خواهد شد و ادامه بررسی و جمع بندی نهایی طرح اصلاح قانون بسیج سازندگی در دستورکار قرار دارد.

در روز دوشنبه 28 تیرماه، مراسم قدردانی، تودیع و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس نیروی انتظامی، استماع گزارش رئیس کمیته روابط خارجی در خصوص دستاوردهای سفر گروه دوستی پارلمانی تهران- دمشق و بررسی طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی در امنیت ملی و سیاست خارجی در دستورکار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار دارد.

همچنین اعضای کمیته امنیت این کمیسیون در روز یکشنبه بررسی طرح حمایت همه جانبه از مراکز علمی و تحقیقاتی ضد استکباری و اشخاص زیان دیده از اقدامات دولت آمریکا، بررسی طرح استقلال حراست نهادهای و دستگاه های اجرایی و جمع بندی طرح های مطروحه را در دستورکار خود دارند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی