کد خبر : 12680

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران:

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای تهران تاکید :هنوز صحت انتخابات در کلان شهر تهران و هیچ کدام از شهرها و شهرستان های استان تایید نشده است و بررسی ها در هیئت عالی ادامه دارد.

احمد نادری با اشاره به روند بررسی ها در هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای تهران تصریح کرد:در برخی از حوزه و صندوق‌های اخذ رای از  ۱۶ شهرستان و ۴۸ شهر مشکلاتی وجود داشت و شکایاتی به ما واصل شد اما بررسی ها هنوز ادامه دارد و ما هنوز به جمع بندی قطعی در این باره نرسیده ایم.

وی افزود: هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران در حال بررسی دقیق مستندات و گزارشات مراجع مختلف و ناظران صندوق های اخذ رای است و نظر خود در مورد صحت انتخابات کلان شهر تهران و هیچ یک از شهر ها و شهرستان های استان تهران را اعلام نکرده، که طی 5 روز آینده نظر نهایی خود را در مورد شهرها به هیئت مرکزی اعلام خواهد کرد و در مورد بخش ها نیز بر اساس قانون مرجع اصلی هیئت عالی خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد:هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای شهر در بعضی از حوزه ها و شعب، نتایج یا آرا برخی صندوق‌ها را باطل اعلام کردند که همه این موضوعات در هیئت عالی در حال بررسی و تطبیق با مستندات است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی