کد خبر : 12564

آقاتهرانی:

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کشورهایی همچون کانادا و آمریکا از ناقضان حقوق بین الملل هستند، زیرا به حمایت از گروهک های منافین و تکفیری می پردازند و عامل اصلی کشتار انسان های بیگناه در سطح جهان هستند؛ لذا این آقایان نمی توانند داعیه دار دفاع از حقوق بشر باشند.


مرتضی آقا تهرانی ، به نشست مجازی گروهک منافقین و سخنرانی مایک پمپئو، وزیر سابق امور خارجه  آمریکا و همچنین نخست وزیر کانادا اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین نشست هایی به دلیل این بوده تا امیدهای واهی را در دل خود و افرادی که از آنها پیروی می کنند زنده بماند؛ بالاخره امثال پمپئو سالهاست علیه ایران اسلامی موضع می گیرند و به هیچ نتیجه مطلوبی هم دست پیدا نمی کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس افزود: در طول این 40 سال اخیر مقامات آمریکایی و استکبار جهانی به دنبال نابودی ایران بوده اند و وعده آن را هم سر داده اند؛ البته برای محقق شدن چنین موضوعی دست به ترور و امثالهم هم زده اند، اما جمهوری اسلامی ایران همچنان استوارتر از گذشته است.

آقاتهرانی تاکید کرد: سرکردگان گروهک منافقین هیچ دلسوزی برای ملت ایران ندارند؛ چرا که به دنبال ترور و کشتار ایرانی ها هستند؛ بنابراین اگر مشکلی در کشور وجود دارد؛ قطعا موضوعی خانوادگی بوده که آن را خودمان حل خواهیم کرد و به هیچ احدی هم ربطی ندارد؛ ضمنا اینگونه نشست ها برای ما اهمیتی ندارد که بخواهیم در رابطه آنها سخن بگوییم.

وی به سخنرانی نخست وزیر کانادا و همچنین مایک پمپئو وزیر امور خارجه سابق آمریکا اشاره کرد و گفت: کشورهایی همچون کانادا و آمریکا از ناقضان حقوق بین الملل هستند، زیرا به حمایت از گروهک های منافین و تکفیری می پردازند و عامل اصلی کشتار انسان های بیگناه در سطح جهان هستند؛ لذا این آقایان نمی توانند داعیه دار دفاع از حقوق بشر باشند.

این نماینده مردم در مجلس افزود: در جمهوری اسلامی انتخابات برگزار می شود و اخیرا هم علی رغم مشکلاتی که به دلیل کم کاری دولت بوجود آمده بود، شاهد حضور مردم پای صندو قهای رای بودیم؛ بالاخره نظام مقدس اسلامی استوار بوده و مردم هم حامی آن هستند و تا پای جان هم برای اعتلای ایران اسلامی ایستادگی خواهیم کرد./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی