کد خبر : 12468

شریعتی:

نماینده مردم تهران در مجلس یادآوری کرد که مشکلاتی در زمینه هویت دارد و به جای اظهار نظر درباره ایران موجودیت خود را اثبات کند.

مالک شریعتی نیاسری ، با اشاره به لفاظی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران، گفت: ایران، رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد که بخواهیم به ادعاهای آنها جواب دهیم. از نظر جمهوری اسلامی این رژیم هیچ جایگاهی ندارد که بتواند علیه ما اعلام نظر کند.

وی تاکید کرد: تجربه ثابت کرده است هر چه فشار بر مردم ایران و جمهوری اسلامی در رسیدن به اهداف بیشتر می شود، مصمم تر خواهیم شد و از حق قانونی و بین المللی مان نمی گذریم.

این نماینده مجلس اظهار داشت: همچنین آنچه باید اولویت رژیم صهیونیستی قرار گیرد این است که آبروریزی اخیر خود را جمع کنند آنها نتوانستند با موشک های ابتدایی و اولیه نیروهای مقاومت فلسطین مقابله کنند، آنها اگر توانایی دارند که ندارند، این افتضاح را جمع کنند که نتوانستند در برابر اصابت موشک های جبهه مقاومت، ایستادگی کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات هویتی، فرهنگی، سیاسی و موجودیتی رژیم صهیونیستی زیاد است از این رو آنها هیچ فضایی برای عرض اندام در مقابل ایران نخواهند داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی