کد خبر : 12269

کوثری در گردهمایی بسیجیان مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری:

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه حق مظلوم را بستاند و با ظالم برخورد کند.

گردهمایی فرماندهان، مدیران و بسیجیان مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه و وزارت دادگستری  با حضور آقایان عمرانی فرمانده این مرکز، حجت الاسلام موسوی معاون اول دادستان کل کشور، کوثری منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سهراب انبارکی رییس سازمان بسیج حقوقدانان کشور برگزار شد.

محمداسماعیل کوثری، منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تبریک و گرامیداشت هفته قوه قضاییه و سالروز شهادت شهید بهشتی و با اشاره به هفته افشای حقوق بشر آمریکایی، گفت: آمریکایی ها به دروغ دم از حقوق بشر می زنند و خود را موجه جلوه می دهند، اما جنایت هایی می کنند که باید گفت دست شیطان را از پشت بسته اند.

وی اظهار کرد: اگر ما در راه خدا و برای خدا گام برداریم قطعا خداوند مسیر را به ما نشان می دهد و در دل دشمنان رعب می اندازد.

کوثری افزود: قوه قضاییه بر این اساس شکل گرفته که حق مظلوم را بستاند و با ظالم برخورد کند. ما دست دزد های خارجی را قطع کردیم اما دزد های داخلی هستند، لذا بسیج قوه قضاییه و بسیج حقوقدانان می تواند در برابر اینها بسیار اثرگذار باشد همانطور که در دفاع مقدس اثرگذار بود.

در این نشست، سهراب انبارکی رییس سازمان بسیج حقوقدانان کشور ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، گفت: تحول در قوه قضاییه باید شتاب بیشتری بگیرد تا منویات مقام معظم رهبری در حوزه تحول روی زمین نماند. ما در سند تحول بسیج حقو دانان عینا همان مواردی را که در سند تحول قضایی بوده، قرار داده ایم.

همچنین سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور سخنران ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی گفت: دشمنان شهید بهشتی را از ما گرفتند اما خون شهدا به مراتب بیشتر از حیات شهدا اثرگذار است. امروز سه قوه در اختیار متدینین است و بهانه ای برای روی زمین ماندن کارها وجوده ندارد.

در پایان موسوی، معاون اول دادستان کل کشور با ذکر احادیثی از اهل بیت سلام الله علیهم و گرامیداشت حماسه مردم در انتخابات، گفت: علی رغم همه برنامه ریزی دشمن مردم در انتخابات به دعوت مقام معظم رهبری لبیک گفتند و قریب ۵۰ درصدر در شرایط سخت شرکت کردند و باید قدر این مردم با بصیرت را بدانیم و مسئولین باید خود را خدمتگزار این مردم بدانند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی