کد خبر : 12210

نجابت با اشاره به نشست کمیسیون امور داخلی کشور با رحمانی فضلی بیان کرد:

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از تشکیل کمیسیونی مشترک بین این کمیسیون و وزارت کشور برای بررسی انتخابات شوراها خبر داد.

روح اله نجابت ، با اشاره به نشست امروز (سه شنبه 8 تیرماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با حضور وزیر کشور گفت: دستورکار امروز کمیسیون حسب جمع بندی که در مجلس شده بود، فرآیند و روال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و برخی مطالب و مباحثی که این انتخابات را دچار خدشه و ابهام می کرد، بررسی شد.

وی تاکید کرد: این نشست با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و معاونین وزیر برگزار شد، وزیر به برخی نکات و ابهامات پاسخ داد اما ابهامات برخی مباحث به قوت خود باقی ماند که نیاز به بررسی بیشتر از سوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها است.

این نماینده مجلس اظها رداشت: مقرر شد کمیسیون بررسی خود را در زمینه انتخابات تکمیل و گزارشی برای ارائه به مجلس تهیه کند، در این بین نیز کمیته ای مشترک بین کمیسیون امور داخلی کشور و وزارت کشور تشکیل می شود تا در برخی مسائل بررسی دقیق تری صورت گیرد تا امکان اظهارنظر صحیح فراهم شود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: این نکته به ذهن می رسد شاید نیاز به اصلاح قانون انتخابات شوراها باشد اما نمی شود از برخی کاستی ها و برخی کمبود ها از جانب عوامل اجرایی  در انتخابات شوراهای چشم پوشی کرد، کمیسیون با جمع بندی اطلاعات و بررسی های کافی، نظر نهایی خود را اعلام می کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی