کد خبر : 12180

عباس زاده مشکینی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نگاه غربی‌ها نسبت به "حقوق بشر" دوگانه است؛ چرا که هیچ اعتقادی به دفاع از حقوق بشر ندارند و این نیز برای مردم جهان ثابت شده است.

 
 

محمود عباس زاده مشکینی ، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه « امروزه منافقین با حمایت فرانسه و دیگر کشورهای مدعی حقوق بشر آزادانه فعالیت می‌کنند که انسان از وقاحت غربی‌ها در ادعاهای حقوق بشری و دادن تریبون و حمایت از این تروریست‌ها حیرت می‌کند» اشاره کرد و گفت: یکی از ویژگی های بارز هژمونی غربی ها نگاه و رفتار دوگانه در موضوع حقوق بشر است و چنین موضوع مهمی را به نفع خود تفسیر می کنند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس افزود: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قربانی تروریست در سطح جهان است و در واقع رهبران عدالت خواهی همچون شهید بهشتی را ترور کردند که به تعبیر امام (ره) به تنهایی یک ملت بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: غربی ها در طول تاریخ در مقابل حقوق بشر استانداردهای دوگانه به کار برده اند و متاسفانه به افرادی که با دستانشان هزارن نفر را ترور کرده و به شهادت رسانده اند، پناهگاه می دهند؛ بنابراین چنین موضوعی نشانگر دوگانگی آنها در برابر حقوق بشر است و باید گفته شود که شعار حقوق بشر آن ها دروغی بیش نبوده است.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: متاسفانه؛ شعار حقوق بشری که از بلندگوهای غربی ها انعکاس پیدا می‌کند چیزی جز وقاحت نبوده است؛ چرا که هیچ اعتقادی به دفاع از حقوق بشر ندارند و این موضوع را با جنگ افروزی‌ها و مداخلات گسترده در سطح جهان نشان داده اند.

وی بیان کرد: امروزه جهانیان به رفتارهای دوگانه غربی های نسبت به حقوق بشر پی برده اند؛ لذا شیوه ای را که در پیش گرفته اند قابل دوام نخواهد بود و روزی رسوای عالم می شوند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی