کد خبر : 12012

عباس‌زاده مشکینی:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عملیات خرابکارانه علیه تاسیسات کشورمان هیچ خسارت مالی و جانی نداشته است.


 

محمود عباس زاده  مشکینی ، به گمانه زنی هایی در رابطه با اقدام خرابکارانه علیه تاسیسات کشورمان اشاره کرد و گفت: براساس اطلاعات و بررسی هایی که انجام شده این اقدام، عملیاتی خرابکارانه بوده است و خوشبختانه با توجه به مولفه های پدافند غیرعامل که در همه تاسیسات استراتژیک کشورمان به کار گرفته شده، هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و در واقع خسارت جانی و مالی نداشته است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس افزود: این خرابکاری ها برای اولین بار نبوده و هر از گاهی دشمنان از این اقدامات انجام می دهند، اما فقط برخی‌ از آن ها رسانه‌ای  می شوند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: نهادهای مسئول در حال بررسی هستند تا خاستگاه آن را متوجه شوند در صورت لزوم جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد و مواردی هم که در این رابطه در برخی رسانه ها منتشر شده، انگاره سازی بیش نبوده است.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: این تحرکات به دلیل عصبانیت دشمنان بوده و به نحوی می خواهند از ملت ایران به سبب حضورشان در انتخابات و همچنین پیروزی هایی که محور مقاومت در ماه‌های اخیر به دست آورده بود انتقام گیری کنند؛ بنابراین چنین حرکات ایذایی برای فرافکنی است و دشمنان بدانند با این اقدامات راه به جایی نخواهند برد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی