کد خبر : 12004

عباس‌زاده مشکینی:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: منطق و گفتمان محور مقاومت با انسداد سایت ها پایان نمی پذیرد و قطعا تیرشان به سنگ می خورد.

عباس‌زاده مشکینی:محمود عباس زاده مشکینی   ، به اقدام آمریکا در مسدود کردن سایت هایی که در جهت تقویت محور مقاومت فعال هستند، اشاره کرد و گفت: غربی‌ها به ویژه آمریکا مدعی آزادی بیان و دموکراسی هستند، اما متاسفانه با گردش آزاد اطلاعات، آزادی بیان و امثالهم مخالفت جدی دارند و علنا با چنین موضوعاتی می‌جنگند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس افزود: آمریکایی ها با مسدود کردن سایت های العالم، پرس تی وی و ... ماهیت خود را بدون روتوش نشان دادند و طبیعتا افکار عمومی چنین اقدام نابخردانه ای را محکوم می کنند.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: مسدود کردن سایت ها توسط آمریکا باعث خواهد شد که مردم نفرت و انزجار خود نسبت به چنین اقداماتی که از سوی استعمارگرایان و استثمارگرایان نوین رخ می دهد را نمایان کنند.

وی عنوان کرد: امیدوار هستیم که مردم آمریکا با دیدن چنین اقداماتی سردمداران خود را بیشتر بشناسند و نسبت به ماهیت جریان حاکم بر ایالات متحده، بیشتر از گذشته واقف شوند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکایی ها احساس می کنند که اگر با این رسانه ها مقابله کنند یا به تعبیری بخواهند مردم دنیا را از شنیدن حقیقت محروم نمایند، موفق خواهند شد اما تجربه ثابت کرده چنین سیاست هایی با شکست مواجه شده است.

عباس‌زاده مشکینی تصریح کرد: منطق و گفتمان محور مقاومت با انسداد سایت ها پایان نمی پذیرد؛ چرا که دنیا به ملت های مظلوم حق می دهد و پشتیبان مظلومان است. این جای سوال دارد که آمریکا از یک سو شعار دموکراسی سر می دهد و از سوی دیگر به دنبال سرکوب ملت ها و چپاول کشورها است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: البته این شیوه ها دیگر جواب نمی دهد، زیرا سالهای گذشته هم دست به چنین اقداماتی زده بودند، اما افتضاح به بار آوردند؛ لذا این موضوع نشان می دهد که غربیها به ویژه آمریکا دیگر تحمل موفقیت های مقاومت را ندارند و نشان می دهد که روبه زوال هستند./


 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی