کد خبر : 11922

نوش آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: هیچ مذاکره و هیچ بحثی غیر از برجام با طرف های غربی نداریم و نخواهیم داشت.

حسین نوش آبادی ، در واکنش به این موضوع که آمریکا به دنبال توافقی بلندمدت با ایران است، گفت: آمریکایی ها اول باید نسبت به توافقی که امضا کردند اما به آن پایبند نبودند پاسخگو باشند، بعد به بحث های دیگر بپردازند و از مذاکره های دیگر بگویند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی ها افراد زیاده خواه، سلطه طلب و عهد شکنی هستند و آنها اگر صداقت دارند اول ثابت کنند به توافقی که به امضای کشورهای مختلف رسیده و سازمان ملل آن را تایید کرده پایبند هستند، وقتی آنها به توافق چندجانبه پایبند نیستند چطور می شود توافقی دیگر با آنها داشت.

وی اظهار داشت: جمهوری اسلامی زیر بار توافق دیگری جز برجام  نمی رود و قطعا هیچ بحث دیگری در ذیل برجام با هیچ کشوری نداریم. الان فقط موضوع برجام و فعالیت هسته ای مطرح است و اجرای تعهدات طرف هایی که تا به امروز التزامی برای اجرا و عمل نداشته اند.

نوش آبادی در ادامه گفت: بنابراین آمریکایی ها پیش از آنکه بگویند با ایران دنبال توافق بلندمدت هستند، به تعهدات برجامی خود عمل کنند قطعا ایران به موضوعی به غیر از توافق هسته ای فکر نمی کند به شرطی آمریکایی ها و طرف مقابل ما به تعهدات خود عمل کند،تحریم ها را به طور کامل لغو کننده و راستی آزمایی کنیم و به صداقت آنها مطمئن شویم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: هیچ مذاکره و هیچ بحثی غیر از برجام با طرف های غربی نداریم و نخواهیم داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی