کد خبر : 11915

قاضی زاده هاشمی با تاکید بر کمک همه جانبه به دولت آینده گفت:

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید با تمام قوا و به خاطر مردم به دولت آینده کمک کرد اما این کمک و همراهی، تناقضی با نقد و مطالبه‌گری ندارد.

 
سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: دولت و مجلس جایگاهشان بر اساس قانون روشن و مشخص است  و دلیلی ندارد برای نقد و مطالبه گری کسی را ذبح کرد، بی شک باید با تمام قوا به دولت کمک کرد، ضمن اینکه جایگاه و شأن نظارتی  مجلس نیز باید حفظ شود.

وی ادامه داد: مجلس همانطور که قوه ریل گذار است قوه ناظر نیز هست  و این دو وظیفه در کنار هم نتیجه بخش است، ماهمه وظیفه داریم به دولت با تمام قوا و به خاطر مردم کمک کنیم چرا که مردم مشکل دارند و مسأله معیشتی مردم موضوعی جدی است که باید حل شود اما این همراهی به معنای چشم پوشی بر تخلفات احتمالی نیست.

قاضی زاده هاشمی پیشنهاد داد کمیته ای متشکل از قوای سه گانه برای همفکری و حل مسائل تشکیل شود و گفت:  در این کمیته می توان مسائل و اختلافات احتمالی را پیش از آنکه در فضای عمومی و رسانه ای مطرح کرد و با همفکری پیش برد،به هر صورت قوا نسبت به موضوعات هم و کارکردهای یکدیگر نظراتی دارند و به جمعی نیاز دارند که در کنار جلسات سران قوا نقش تعاملی،پیش برنده و کمک کننده را ایفا کند و مسائل در آن مطرح شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی