کد خبر : 11913

جوکار:

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: با بدعهدی آمریکایی ها و اروپایی ها در توافق هسته ای، اعتماد ایران به غرب و آمریکا از بین رفته است و این یاوه گویی است که اگر توافق بزرگترین صورت نگیرد مجدد تحریم ها بر می گردد.

جوکار:محمدصالح جوکار  با اشاره ادعای مقام آمریکایی مبنی بر اینکه بعد از برجام توافقی بلند مدت تر با ایران انجام می گیرد، گفت: در برجام بحث توان هسته ای بود که در مقابل آن امتیازی به ایران تعلق نگرفت و شرایط را برای ما سخت تر کردند.

نماینده مردم یزد در مجلس تاکید کرد: در واقع با بدعهدی آمریکایی ها و اروپایی ها در توافق هسته ای، اعتماد ایران به غرب و آمریکا از بین رفته است و این یاوه گویی است که اگر توافق بزرگترین صورت نگیرد مجدد تحریم ها بر می گردد و فشار ها بر کشور و مردم بیشتر خواهد شد.

وی اظهار داشت: یقینا بعد از برجام، فاز دیگری برای انجام مذاکرات، گفت‌وگو و نشست با آمریکا ایجاد نمی شود، اگر برجام با شروط و امتیازهای مدنظر ایران احیا شود، قطعا راستی آزمایی می کنیم و هرگز برای مسائل منطقه، توان دفاعی و موشکی پای میز مذاکره نمی رویم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: با پایان گرفتن و تعیین تکلیف توافق هسته ای باب جدیدی برای مذاکراتی جدید گشوده نخواهد شد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی