کد خبر : 11859

فتحی

نماینده مردم سنندج، دیوان دره و کامیاران در مجلس تاکید کرد: بدون شک انتخابات پرشور ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات مردم ایران زمین اضافه کرد.

محسن فتحی نماینده مردم سنندج،  دیوان دره و کامیاران در مجلس طی پیامی به آیت الله رئیسی رئیس جمهور منتخب مردم ایران تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی
برادر بزرگوار و ارجمندم
آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی 
رییس جمهور منتخب ملت شریف ایران

پس از عرض سلام و تحیت، تبریک صمیمانه و خالصانه اینجانب و مردم انقلابی استان کردستان را پذیرا باشید.

انتخاب شایسته شما با رای قاطع ملت بزرگ ایران از جمله مردم شریف استان کردستان به ریاست جمهوری ایران طلیعه ایی مبارک برای حل مشکلات است.

بدون شک انتخابات پرشور 28 خرداد ماه 1400 برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات مردم ایران زمین اضافه کرد.

امیدوارم حضرتعالی که کارنامه ایی درخشان در توجه به مطالبات شهروندان مخصوصا مردم مناطق محروم و کم برخودار دارید، در مقام ریاست جمهوری ایران کارنامه ایی درخشان‌تر از گذشته بر جای بگذارید.

اطمینان قاطع دارم حضرتعالی با توجه به سوابق گذشته در تحقق شعارها و برنامه های انتخاباتی، تلاش کامل خود را به کار خواهید گرفت و به یاری حق تعالی در اینراه موفق خواهید شد.

بار دیگر از جانب خود و مردم استان کردستان به جنابعالی تبریک گفته و توفیق روزافزون حضرتعالی را از درگاه خداوند منان مسالت دارم. همچنین جا دارد به تمام منتخبان ملت ایران در شوراهای اسلامی شهر و روستا از جمله منتخبان شهر و روستا در استان کردستان، منتخبان میان‌دوره ایی مجلس خبرگان رهبری و میان‌دوره ایی مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نمایم.

ان‌شاءالله خداوند به همه ما توفیق خدمت به ملت بزرگ ایران را عنایت فرماید.


محسن فتحی
نماینده مردم شریف شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران 
رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی/

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی