کد خبر : 11793

عضو هیأت اجرایی برگزاری انتخابات:

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مناسب انتخابات خبر داد و گفت: هرگونه ایراد در جریان برگزاری انتخابات رصد شده و سریعا برطرف می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی  ، با اشاره به حضور خود از ساعات ابتدایی صبح امروز در ستاد انتخابات کشور جهت نظارت بر روند برگزاری انتخابات، گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با شناسایی موانع جزئی، این اشکالات را از سر راه برگزاری انتخابات برطرف کنیم.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برخی از این اشکالات تصریح کرد: اشکالاتی همچون دیر شروع شدن فرایند انتخابات در برخی شعب مطرح بود که در صدد رفع آن بر آمدیم.

وی در ادامه تصریح کرد: از ساعات اولیه صبح امروز که در محل ستاد انتخابات کشور و در هیأت اجرایی برگزاری انتخابات حضور دارم به دنبال رصد مسائل انتخاباتی هستم تا در امانت داری از آرای مردم هیچگونه غفلتی صورت نگیرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتخابات به خوبی در حال برگزاری است و امیدواریم مردم حضور خوبی در انتخابات داشته باشند.

عضو هیأت اجرایی برگزاری انتخابات در پایان خاطرنشان کرد: از مردم درخواست دارم در ساعات پیش رو پای صندوق حاضر شده و این موضوع را تا ساعات پایانی به تعویق نیاندازند چرا که روال این بوده که بستگی به میزان حضور و با تقاضای استان ها، وزارت کشور مدت زمان برگزاری انتخابات را تمدید می کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی