کد خبر : 11770

نوش آبادی در واکنش به اظهارات ضد حقوق بشری رابرت مالی علیه ایران :

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هدف آمریکا از اظهارات ضد حقوق بشری علیه ایران عدم حضور مردم در پای صندوق های رای بوده و امیدوار است مردم در انتخابات پیش رو مشارکت حداقلی داشته باشند.

 

حسین نوش آبادی ، در واکنش به اظهارات ضد حقوق بشری رابرت مالی علیه ایران گفت: جالب است کسانی که خودشان از جمله ناقضان اصلی حقوق بشر در دنیا شناخته شده اند و مهر تضییع حقوق بشر بر پیشانی شان حک شده امروز ادعا دارند جمهوری اسلامی ایران حقوق بشر را رعایت نمی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: البته حقوق بشری که آن ها دم می زنند حقوق بشر آمریکایی است که فقط منافع آن ها را تامین کند.

وی افزود: آمریکایی ها در همه جای دنیا جنایت می کنند و همه گونه رفتار خصومت آمیزی دارند، جاسوس‌ها، جنگ‌های نیابتی، کشتارهای دسته جمعی و از بین بردن افراد به جرم حق طلبی از جمله مواردی است که ثابت می کند آمریکایی ها خود ناقض حقوق بشر هستند.

وی ابراز کرد: اظهارات مالی اتفاق جدیدی نیست چراکه آمریکایی ها در طول انقلاب تلاش کرده اند تا کشورمان را نقض کننده حقوق بشر جلو دهند و خودشان را حامی حقوق بشر معرفی کنند.

عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: اینگونه صحبت ها دارای اهداف سیاسی بوده که یکی از آن ها تاثیرگذاری بر روی مردم در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است تا به پای صندوق های رای نروند.

وی ابراز کرد: از آنجایی که انتخابات برای آمریکایی ها اهمیت بسیاری دارد، دوست ندارند مردم حضور حداکثری داشته باشند.

نوش آبادی عنوان کرد: آن ها انتخابات جمهوری اسلامی را قبول ندارند و به دنبال مشارکت حداقلی هستند به همین دلیل نباید مردم به آمریکایی ها توجه کنند.

وی تاکید کرد: منافع آمریکا گرو در انتخابات و عدم حضور حداکثری مردم است به همین دلیل مردم با حضور پرشور خود به آن ها نشان دهند که نغمه های شوم اثری نداشته است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی