کد خبر : 11719

خانواده‌های شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای در لبیک‌گویی به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مشارکت پرشور در انتخابات، از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد.

خانواده‌های شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای در لبیک‌گویی به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مشارکت پرشور در انتخابات، از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد. 

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است: 

باسمه تعالی

بسم الرب الشهداء و الصدیقین

انتخابات یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است که با انقلاب اسلامی پایه‌گذار مردم سالاری دینی در کشور عزیزمان شد و طعم شیرین مشارکت در تعیین سرنوشت خویش را پس از دوران حاکمیت مستبدان تکیه زده بر اریکه سلطنت‌های موروثی به کام ملت ایران چشاند.

خلف صالح او امام خامنه‌ای مدظله العالی نیز پرچم پرافتخار مردم‌سالاری دینی را پس از امام راحل با قدرت و صلابت برافراشته نگاه داشته و از پذیرش صادقانه مردم سالاری دینی سخن گفته و همواره ملت قهرمان ایران را به مشارکت حداکثری و پرشور دعوت کرده‌اند.

اکنون ملت ایران در یکی از حساس‌ترین برهه‌های تاریخی خود در معرض آزمونی دیگر قرار دارد که سرنوشت کشور را نه فقط در یک بازه زمانی چهار ساله بلکه برای ماندگاری و بقا و دوام نظام اسلامی رقم خواهد زد. 

امروز تقریباً همه جریان‌های مدعی اداره کشور امتحان خود را پس داده و کارنامه آنها در معرض قضاوت مردم قرار گرفته است که متأسفانه برخی از ناکارآمدی‌ها و رویکردهای غلط در اداره کشور باعث شده است بار زندگی بر دوش اقشار وسیعی از مردم سنگینی کند. این در حالی است که انقلاب اسلامی در گام دوم خود باید فصل نوینی از حیات جمهوری اسلامی را با تکیه به جوانان مؤمن و انقلابی رقم بزند و شعارهای اساسی انقلاب اسلامی را محقق سازد.

این مسئولیت سترگ از عهده لیبرال‌ها و تکنوکرات‌هایی که وضعیت امروز حاصل رویکردهای غرب‌گرایانه و اعتماد آنان به دشمنان قسم خورده ملت است، بر نمی‌آید. آنها نشان داده‌اند به میزانی که به بیگانه خوش‌بین هستند به ظرفیت‌های داخل کشور خصوصاً جوانان بن‌بست شکن انقلابی که با روحیه جهادی کارنامه درخشانی در خدمت جهادی به مردم و پیشرفت علمی کشور دارند، خوش‌بین نیستند.

بار ماندگاری و تداوم پیشرفت انقلاب را امروز باید انقلابیون وفادار به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب که آمیزه‌ای از معنویت، عقلانیت و عدالت را در کنار مدیریت جهادی برای خدمت به مردم سرلوحه کار و برنامه خود قرار داده‌اند گذاشت.

انتخابات 1400 فرصتی استثنایی برای این تغییر و تحول بزرگ در عرصه مدیریتی کشور است تا مردم صبور و همیشه در صحنه با انتخابی سرنوشت‌ساز، به رویش‌های انقلاب فرصت خدمت برای تأمین رفاه و آرامش و عزت و سربلندی ایران عزیز را بدهند.

ما خانواده‌های شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در لبیک‌گویی به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مشارکت پرشور در انتخابات، در پاسداری از راه و مرام شهدا و ایثارگران و به تأسی از همه آنها خصوصاً شهید سرافراز جبهه مقاومت شهید سلیمانی که ایران اسلامی را حرم اهل بیت علیهم‌السلام می‌دانست و همگان را به دفاع از این حرم دعوت می‌کرد همه آحاد مردم خصوصاً خانواده بزرگ فرهیختگان انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی را در پیروی از راه شهدا و ایثارگران قهرمان به شرکت پرشور در انتخابات دعوت می‌نماییم تا با حضور شورانگیز خود در پای صندوق‌های رأی حماسه‌ ماندگاری از شور و شعور انقلابی بیافرینند و چشم طمع دشمنان را از کشور عزیزمان ایران و مردم سلحشور و قهرمان و مقاوم ایران اسلامی دور سازند.

مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی