کد خبر : 11484

          به گزارش روابط عمومی ستاد تشکل های مردمی پیروان ولایت، آیت الله کاظم صدیقی در جلسه شورای مرکزی این ستاد اظهار نمود: مردم فهیم، صبور، نجیب و ولایتمدار ما که در همه عرصه ها برای جانفشانی در راه اعتلای کشور آماده بوده و هستند؛ در سال های اخیر با تفکر «ما نمی توانیم» و «برای حل مشکلات باید به غرب نگاه کرد» مواجه اند. در حالی که راه حل بسیاری از مشکلات موجود؛ مدیریت مدبرانه، صحیح، ایثارگونه و جهادی است. 

امام جمعه موقت تهران افزود: امیدواریم به فضل الهی مردم عزیز ایران اسلامی حماسه ای دیگر را خلق نموده و با انتخاب اصلح؛ مدیرانی دلسوز، مردمی و جهادگر را روی کار بیاورند که آنان با استفاده از ظرفیت های بالقوه و منابع و ذخایر عظیم اقتصادی کشور و خصوصاً بهره مندی از خیل عظیم جوانان و نخبگان کشور، بسیاری از مشکلات موجود را حل نموده و« مـا (به پشتوانه مردم) می توانیـم » را عینیت بخشند. ان شاءالله 

لذا از مردم عزیز و همیشه در صحنه می خواهیم با استغاثه به درگاه خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین هر روز ختم صلوات بگیرند تا آنچه به مصلحت این ملت شریف و ایران اسلامی است تحقق یابد. و همه باید بدانیم که وعده های غیب خدا و دست نصرت خدا اثرش بیشتر از کارهایی است که بشر  روی آن حساب باز می کند و البته ما باید کار و تلاش کنیم. به مصداق آیه شریفه: «وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلنا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ ؛ و آنها که در راه ما (با خلوص نیت) جهاد کنند، قطعاً به راه های خود، هدایتشان خواهیم کرد؛ و خداوند با نیکوکاران است.»  ولی جهاد ما باید فینا باشد، اعتماد ما باید به نصرت الهی باشد و درکارمان هم اگر به وظیفه عمل کردیم خودمان را پیروز بدانیم.  ما باید تمرین کنیم تعبد را، چه ضرر بکنیم چه نفع بکنیم، کاری به این نداریم. ما باید دنبال تکلیف باشیم، دنبال وظیفه باشیم، دنبال راضی کردن خدا باشیم. و واقعاً دنبال خدمت به مردم باشیم. وقتی مقایسه می کنیم و می-بینیم یک عالم، یک فرهیخته، در هر سنگری بوده، خادم مردم بوده، در دل مردم بوده، صداقت لازم را داشته، و تجارب ذی قیمتی را در عرصه های مختلف به همراه دارد پس بنابراین انتخاب ایشان را اصلح می دانیم.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی