کد خبر : 11436

نماینده کلیمیان در مجلس:

 
نماینده مردم کلیمیان در مجلس گفت: کشور عزیزمان، با فرهنگ و تمدن دیرینه خود، برای عبور از این پیچ تاریخی، نیازمند انسجام آحاد مردم و همبستگی ملی است و این مهم، با مشارکت همه ایرانیان از هر قوم، دین و مذهبی در اداره کشور و نقش آفرینی در  انتخابات، میسر است.
همایون سامه یح نجف آبادی

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی تاکید کرد که کشورمان با فرهنگ و تمدن دیرینه خود، برای عبور از این پیچ تاریخی، نیازمند انسجام آحاد مردم و همبستگی ملی است. 

متن پیام به شرح زیر است:

ایرانیان عزیز، هم وطنان گرامی و هم کیشان عزیزم؛

همه شما به خوبی می دانید که امروز در برهه بسیار حساسی قرار داریم. ما ایرانیان کلیمی، با حضور حماسی خود در انقلاب، دفاع مقدس و دوران سازندگی در کنار تمام هموطنان مسلمان و دیگر پیروان ادیان توحیدی، برای بالندگی ایران زمین تلاش بسیاری نموده ایم اما اکنون، ایران عزیزمان نیازمند حمایت همه ما ایرانیان است. 

کشور عزیزمان، با فرهنگ و تمدن دیرینه خود، برای عبور از این پیچ تاریخی، نیازمند انسجام آحاد مردم و همبستگی ملی است. این مهم، با مشارکت همه ایرانیان از هر قوم، دین و مذهبی در اداره کشور و نقش آفرینی در  انتخابات، میسر است.

بدین جهت، اینجانب به عنوان نماینده جامعه شریف کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی، همه ایرانیان سرافرازی که دل در گرو سربلندی، استقلال و حفظ تمامیت ارضی ایران دارند را به حضور در انتخابات دعوت می کنم. همچنین همکیشان عزیزم را به مشارکت هرچه بیشتر در انتخابات، توصیه می نمایم.

امیدوارم بار دیگر، همه با هم منسجم و هم گرا، با مشارکت بالا در انتخابات، موجب تقویت امنیت و منافع ملی ایران عزیز، شویم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی