کد خبر : 11325

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز گفت: انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری البرز، شفاف و مطلوب برگزار شد.


 

جعفر داراب خانی معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز با مأموریت رئیس کل دادگستری استان، از محل برگزاری انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز بازدید کرد.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم استان البرز از نزدیک فرآیند ثبت نام و رأی گیری و نحوه ی اجرا و نظارت بر فرآیند انتخابات را مورد بازدید قرار داد و گزارش مبسوطی از نحوه ی برگزاری این انتخابات، توسط مجریان و ناظران ارائه شد.

این مقام قضایی در حاشیه ی بازدید بیان کرد: مراحل انتخابات، با نظم و انضباط مطلوبی طراحی و تدوین شده و امروز در حال اجرا است و ناظرانی از مرکز، بر روند اجرا نظارت دارند؛ همچنین نمایندگان دادگستری استان نیز در این مکان حضور دارند.

داراب خانی درباره روند رأی گیری گفت: این فرآیند به صورت الکترونیکی انجام می شود و کلیه پروتکل های بهداشتی نیز برای اخذ رأی رعایت شده و روند اجرا و نظارت انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان، شفاف و مطلوب ارزیابی می شود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی