کد خبر : 11324

وزیر آموزش و پرورش، با صدور پیامی، «انتخاب مجدد محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی» را تبریک گفت.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پی انتخاب مجدد  محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس، محسن حاجی میرزایی با ارسال پیامی، این انتخاب را به وی تبریک گفت.

متن پیام وزیر آموزش و پرورش به این شرح است: «مجلس شورای اسلامی جلوه شکوهمندی از مردم سالاری دینی و عرصه خطیر بروز و ظهور خدمتگزاری شایسته به مردم شریف ایران اسلامی است که می‌تواند با تدوین و تصویب طرح‌ها و لوایح مطلوب و اولویت گذاری هوشمندانه در بالندگی و پویایی نظام تعلیم و تربیت کشور به ویژه برای جامعه‌ی فهیم فرهنگیان، اثرگذارتر و ماندگارتر باشد.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ آموزش و پرورش، انتخاب مجدد جناب عالی را به ریاست قوه مقننه با رأی اعتماد قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تبریک  و تهنیت عرض می‌کنم و توفیق روزافزون آن برادر گرامی را در این مقطع حساس و کم نظیر برای خدمت مضاعف به کشورمان از خداوند سبحان خواهانم و با اغتنام این فرصت ارزشمند، از معاضدت های ارزنده شما در اعتلای آموزش و پرورش سپاسگزارم.

وزارت آموزش و پرورش به عنوان بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی و نهاد فرهنگساز کشور، همچون گذشته به توسعه و تعمیق تعاملات و مناسبات با مجلس شورای اسلامی مشتاق است.

امید است در سایه‌سار الطاف الهی و همدلی و همراهی فزون‌تر این دو نهاد و نیز عنایت و حمایت خاص آن جناب به نهاد تعلیم و تربیت، بستر مناسب‌تر و مسیر فزاینده تری برای تحقق مطالبات مجدّانه رهبر فرزانه انقلاب و انتظارات به حق ملت رشید ایران و مأموریت های مصرّح در سند تحول بنیادین فراهم شود.

شایان ذکر است، وزیر آموزش و پرورش طی پیام های جداگانه ای، انتخاب علی نیکزاد و عبدالرضا مصری به عنوان نایب رئیسان اول و دوم مجلس شورای اسلامی را به آن ها تبریک گفت و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون کرد».

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی