کد خبر : 11319

محمود وند:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: معیارهای مقام معظم رهبری برای انتخاب کاندیدای اصلح راهگشای کشور است؛ بنابراین باید در انتخاب اصلح دقت لازم را به خرج دهیم.

مرتضی محمودوند ، به اهمیت حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت:  محورهایی که حضرت آقا برای انتخاب کاندیداهای اصلح فرمودند بسیار ضروری و راهگشای مشکلات کشور هستند. کاندیداهایی که در حال تبلیغات و رقابت هستند باید نظرات ملت، رهبری انقلاب و نظام اسلامی را مد نظر قرار دهند و به وعده‌های غیر عقلانی و غیر منطقی متوسل نشوند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: کسانی که دلسوز این آب و خاک هستند می بایست عدالت محوری، انقلابیگری و ... را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند تا از گزند مشکلات دور باشیم ؛ ضمنا از ملت همیشه وفادار هم تقاضامند هستیم که معیارهای کاندیداها را بررسی کنند و هر کدام که توانایی خدمت رسانی صادقانه دارند را انتخاب و پس از آن  نیز رای خود را به صندوق بیاندازند.

وی اظهار کرد: مردم از شعارهای پوچ و نگران کننده خسته شده اند؛ لذا کاندیداها باید به بیان واقعیات بپردازند تا اینکه با همین صداقت و شفافیت مشکلات فعلی را حل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: میزان مشارکت مردم در افزایش قدرت بین المللی تاثیر خاصی دارد، زیرا پشتوانه مردمی را در پی دارد و هر چقدر ملت حضورشان پای صندوقهای را بیشتر باشد رئیس جمهور برای حل مشکلات احساس دلگرمی می کنند و روحیه خود در راستای ریشه کن کردن وضعیت فعلی مضاعف می شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی