کد خبر : 11317

« بسمه تعالی »

حضور پر شور مردم در انتخابات، تاثیر زیادی در توانایی‌های دولت منتخب دارد و موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی کشور می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه ستاد تشکل‌های مردمی پیروان ولایت ، با توجه به اینکه کمتر از ۱۸ روز دیگر تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است، این تشکّل در قالب سازوکارهای انتخاباتی خود، با حمایت کامل از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی ، با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت شریف ایران اسلامی برای حضور در انتخابات سیزدهمین دوره ی ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد.

در بیانیه دبیرخانه‌ی ستاد تشکل‌های مردمی پیروان ولایت، خطاب به ملت شریف ایران آمده است:  اکنون! جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار عدل علوی و منادی عزت و اقتدار در بین کشورهای منطقه و جهان در آستانه‌ی یکی از رویدادهای مهم سیاسی دهه‌ی پیشرفت و عدالت ( سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری‌) قرار گرفته است.

در این رویداد سرنوشت ساز؛ روحانی فاضل، متعهّد و مدبّر، ساده زیست، متّقی وعدالت خواه؛ آیت الله سیدابراهیم رئیسی با تاسّی به آموزه‌های علوی و اجداد طاهرینش و با تفکّر پیشبرد گفتمان " دولت مردمی برای ایران قوی " پا به عرصه انتخابات گذاشته است تا درایت ، اهتمام و کارآمدی خود را معطوف خدمت بیش از پیش به ملت شریف و پیشرفت ایران اسلامی نماید.

 ستاد تشکل های مردمی پیروان ولایت ( حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی ) رجاء واثق دارد علیرغم مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور و تهدیدهای همه جانبه استکبار جهانی(که از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی وجود داشته است) با حضور به موقع ملت همیشه در صحنه و میهن دوست و لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، زمینه مشارکت حداکثری را فراهم و دشمنان مردم و ایران اسلامی را مایوس خواهند نمود.

بر همین اساس و در راستای رسالت سنگین و با اهمیت افزایش مشارکت و ضرورت برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات سیزدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری و تلاش در جهت انتخاب اصلح ، به موجب این بیانیه ، از عموم مردم شریف ، نجیب و همیشه در صحنه‌ی ایران اسلامی دعوت می نماییم که با حضور فعالانه و ارزشمند خود در پای صندوق‌های رای ، علاوه بر مایوس نمودن دشمنان ایران و انقلاب ، زمینه‌ی استقرار دولتی جوان ، انقلابی و جهادی را فراهم بیاورند.

 

 

ستاد تشکّل های مردمی پیروان ولایت - حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی