کد خبر : 11268

مقصودی با اشاره به سفر هیات پارلمانی به سوریه:

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه شاهد حضور پرشور مردم سوریه در انتخابات بودیم، گفت: بشار اسد از محبوبیت زیادی بین مردم برخوردار است و مردم سوریه سرزمین‌شان را بسیار دوست دارند و برای مردم ایران و سردار سپهبد شهید سلیمانی احترام زیادی قائل هستند.


فاطمه مقصودی، با اشاره به سفر هیات پارلمانی به کشور سوریه، گفت: یکشنبه هفته گذشته با دعوت از دولت سوریه برای نظارت بر روند این انتخابات این کشور به دمشق سفر و با مقامات عالی رتبه دیدار و گفت و گو کردیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس افزود: با مدیر یکی از سازمان های مردم نهاد که در زمینه دفاع از حقوق کودکان و زنان در فلسطین و سوریه تشکیل شده بود نشستی را داشتیم؛ جلسات خوبی برگزار و سفر بسیار پرباری بود.

وی با بیان اینکه شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری بودیم، ادامه داد: بشار اسد از محبوبیت زیادی بین مردم برخوردار بود؛ مردم سوریه سرزمین شان را بسیار دوست دارند و برای مردم ایران و سردار سپهبد شهید سلیمانی احترام زیادی قائل هستند.

به گزارش خانه ملت؛ هیأت پارلمانی ایرانی به سرپرستی زهره الهیان و با حضور عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس، روز یکشنبه (2 خرداد ماه) در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه و به دعوت رسمی دولت سوریه، برای نظارت بر روند انتخابات این کشور، وارد دمشق شدند؛ این سفر 5 روز به طول انجامید و نمایندگان با مسئولان عالی رتبه سوریه دیدار و گفت و گو کردند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی