کد خبر : 11222

رحمانی:

یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: بهترین راه هشیاری و شرکت گسترده مردم در انتخابات است و بدترین راه دلسرد کردن مردم از انتخابات.

رجب رحمانی نماینده مردم  تاکستان ضمن تشکر از بیانات اخیر رهبری انقلاب  بیان کرد: ولایت فقیه همان ولایت رسول الله (ص)و ولایت حضرت علی(ع) است که باید پشتیبان این ولایت باشیم، این راه را ادامه خواهیم داد چرا که این فرمایشات مسئولیت ما را سنگین کرد، ان‌شاءالله در پایان دوره نمایندگی پرونده ای درخشان داشته باشیم.

وی افزود: بهترین راه هشیاری و شرکت گسترده مردم در انتخابات است و بدترین راه دلسرد کردن مردم از انتخابات و حضور کم مردم، مردم با ادامه راه شهید سلیمانی و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی با شرکت گسترده در انخابات سیلی محکمی به دشمنان می زنند.

نماینده مردم تاکستان خطاب به وزیر  کشاورزی گفت: بر اساس اصلاح قانون در سال های گذشته اقدامات لازم برای قیمت تضمینی کشمش انجام نشد، قیمت پیش بینی شده برای خرید تضمینی کشمش بسیار پایین است و کشاورزان  ۴۰۰ هزار هکتار باغ انگور در آستانه نابودی هستند، در این موضوع بازنگری های جدی صورت گیرد.

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی