کد خبر : 11136

نوروزی مطرح کرد:

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، گفت: مقام معظم رهبری فرمایشات خود را در چند محور مطرح کردند که محور اول آن در خصوص اولویت‌های مجلس و راه‌کارهای استمرار ادامه مسیر مجلس انقلابی بود.

 

حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی   در بیانات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری نمایندگان، گفت: مقام معظم رهبری فرمایشات خود را در چند محور مطرح کردند که محور اول آن در خصوص اولویت‌های مجلس و راه‌کارهای استمرار ادامه مسیر مجلس انقلابی بود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه محور بعدی فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری بود، ادامه داد: تایید عملکرد شورای نگهبان در زمینه بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، تجلیل از افرادی که در مقابل عدم تایید صلاحت خود سلیم النفس عملکردند و تقبیح افرادی که هر گاه نظر شورای نگهبان به نفع آنها باشد می‌پذیرند و در صورت مغایرت نظر شورای نگهبان با خواسته خود مخالفت می‌کنند از جمله بیانات مقام معظم رهبری بود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری خواستار حضور پرشور مردم در انتخابات شدند، عنوان کرد: رهبری در ادامه بیانات خود خطاب به کاندیدهای ریاست جمهوری، خواستار ارائه برنامه در زمینه مسائل داخلی از جمله اشتغالزایی و معیشت شد.

نوروزی با بیان اینکه دشمن همواره سعی می‌کند مردم را از حضور در انتخابات باز دارد و اعلام کند انتخابات فرمایشی است، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار تصویری خود با نمایندگان خواستار دقت در برگزاری انتخابات شورای شهر و روستا با توجه به اهمیت این نهاد شدند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی